Drewmix – krzesła, stoły, taborety i zestawy stołowe
DREWMIX – FABRYKA MEBLI OD 1992 ROKU.
POSTAW NA DOŚWIADCZENIE !

Jesteśmy jednym z liderów branży meblarskiej. Tworzymy kolekcje mebli do domów,biur, restauracji, hoteli oraz szeroko pojętych przestrzeni publicznych, które od lat zyskują uznanie w szerokim gronie zadowolonych klientów.

Nasze meble produkujemy z litego drewna bukowego oraz oklein naturalnych, dzięki temu możemy ukazać naturalne piękno i strukturę materiału.

Tworzymy w oparciu o najlepsze drewno. Jakość materiału oraz jego obróbka ma ogromne znaczenie w efekcie końcowym- produkcie, który trafia do naszych klientów.

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce i regularnie ulepszamy nasz park maszynowy, co zapewnia nam tworzenie mebli funkcjonalnych, ergonomicznych, zaprojektowanych według nowoczesnych zasad designu. 

Sukcesywnie wprowadzamy odpowiedni system zarządzania produkcją , aby ograniczyć pracę człowieka w miejscach uciążliwych.

Do barwienia i lakierowania krzeseł oraz podstawy stołów wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne bejce i lakiery wodne, które są wolne w 100% od lotnych związków organicznych. Umożliwia nam to połączenie rzetelności produkcji wraz z troską o środowisko.

Za sprawą różnorodnych projektów dostępnych w naszej ofercie, szerokiej palety wybarwień i tkanin chcemy tworzyć meble według potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Zaufanie kolejnych pokoleń zdobywamy wysoką jakością i trwałością naszych produktów.

Ty również nam zaufaj … Otaczaj się tym co najlepsze.

Dostarczamy takie meble jak:

Krzesła
Stoły
Zestawy