Drewmix – krzesła, stoły, taborety i zestawy stołowe

Taborety

Choć mogą wydawać się niepozorne, taborety często okazują się niezwykle istotnym elementem wyposażenia wnętrza — zarówno mieszkania, jak i restauracji czy kawiarni. Sprawdzają się najczęściej w kuchniach, gdzie stanowią dodatkowe miejsce do siedzenia, które można w razie potrzeby bez trudu przenieść lub schować, ale ich zastosowania na tym się nie kończą. W połączeniu z wyjątkowym stylem taborety tapicerowane należą do najbardziej wszechstronnych mebli, od wielu lat cieszących się popularnością. W naszej firmie oferujemy więc produkty tego rodzaju, które znakomicie nadają się do różnorodnych aranżacji. 

Stylowe taborety do różnych wnętrz

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne taborety tapicerowane, które znakomicie sprawdzą się w rozmaitych przestrzeniach. To doskonały wybór choćby do domów i mieszkań — w kuchennych wnętrzach siedziska te okazują się bardzo poręczne, a także zajmują niewiele miejsca, natomiast w salonie mogą sprawdzić się jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla gości.

Solidność oraz elegancja — taborety kuchenne i nie tylko

Ponadczasowa popularność taboretów wynika nie tylko z ich wszechstronnych zastosowań, ale też dostępnych wariantów stylistycznych. Nie inaczej jest w naszej firmie — proponujemy meble w zróżnicowanych wzorach, kolorach oraz formach, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników designu. Możesz u nas znaleźć taborety drewniane w których możliwości wykończenia siedzisk są nieskończone. Oprócz materiałów z naszych wzorników możesz wybrać własną tkaninę, która idealnie wpasuje się w Twoją oazę.
Własny park maszynowy, regularnie wzbogacany o najnowocześniejsze maszyny, stanowi zaś gwarancję wykonania taboretów na najwyższym poziomie.


Taboret T1
Taboret T3