Drewmix.eu

  • PL
  • EN
  • DE
drewmix - producent mebli

Surowiec drzewny

Dostawcą surowca drzewnego do produkcji naszych mebli są Lasy Państwowe, które posiadają certyfikat PEFC i dbają o zrównoważoną gospodarkę leśną. Drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem, które jest całkowicie odnawialne. Wybierając meble od producentów, którzy pozyskują surowiec ze sprawdzonych źródeł masz bezpośredni wpływ na zachowanie środowiska naturalnego w pierwotnym stanie.

Inwestycja w zrównoważony rozwój

W dzisiejszym świecie odpowiedzialność za środowisko stało się nadrzędna kwestią, dlatego nasza firma korzysta z odnawialnych źródeł energii. Energię z farmy fotowoltaicznej w całości zużywamy na własne potrzeby dlatego w bardzo dużym stopniu zmniejszamy ślad węglowy. Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię ze słońca, dlatego prąd produkowany z ogniw pv jest nazywany czystą energią elektryczną.

Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w środowisko i jakość życia następnych pokoleń.

Inwestycja w ludzi

Jesteśmy zaangażowani w działania na rzecz lokalnej społeczności. Wspieramy działania charytatywne szczeblu lokalnym jak również krajowym. Wspomagamy działalność instytucji i organizacji pozarządowych. Bierzemy udział w ogólnopolskich akcjach, takich jak m.in. Szlachetna Paczka oraz organizujemy zbiórki wewnętrzne.